Mobilyaların Taşınması

Evden eve taşınmada en çok dikkat edilmesi gereken eşyalardan biri de mobilya dır. Zira ahşap ürünler olan mobilyalar çabuk yıpranıp kırılabilen ve çizilebilen eşyalardır. Mobilyaların hasar görmemesi ve çizilmemesi için çok iyi bir ambalaj malzemesi ile özenle paketlenmesi gerekir. Özellikle lake yüzeye sahip mobilyalar dikkatle çizmeyecek malzeme ile sarılması gerekir. Eğer paketleme ürünü doğru seçilmezse taşınma esnasında ambalajda mobilyayı çizebilir. Mobilyaların çabuk kırılabilecek köşe kısımları daha kalın ve dayanıklı bir malzeme ile sarılmalıdır. Eğer işinde uzman profesyonel bir evden eve nakliye firması ile taşınırsanız mobilyalarınız özenle sarılarak güvenli bir şekilde taşınacaktır.  Mobilyalar taşımada çizilmesin ve özel paketleme ürünleri kullanılarak ambalajlanmalı ve eşyalarınızın zarar görmesi önlenecektir.

Mobilyalar Nasıl Paketlenmeli

Günümüzden bir yerden başka bir yere taşınma evden eve taşıma firmaları ile yapılıyor. Bu firmalar içerisinde kurumsal nakliye çalışma yapan işinde uzman tecrübeli olan nakliye firmaları mobilyaları büyük bir özenle en doğru paketleme malzemesi ile sarıp taşıyacaktır. Mobilya paketleme malzemesi olarak genellikle yumuşak battaniye veya kumaş tarzı malzemeler kullanılır. Zira patpat naylon türevli ambalajlar taşınma sırasında mobilyaları koruyamaz. Mobilya paketlemede sarılan kumaş ya da battaniye üzerine ip sarılarak kuvvetlice bağlanır. Bant gibi yapıştırıcı maddeler mobilyanın dokusuna zarar vereceğinden kullanılmaz. Evden eve taşıma işinde uzman profesyonel bir firma mobilyalara zarar vermeyecek en iyi malzeme ile paketleme yaparak özenle taşıyacaktır.

 Mobilyaların Zarar Görmemesi İçin Yapılması Gerekenler

Evden eve taşınma esnasında mobilyaların zarar görmemesi için özenle paketlenmesi ve sarılması gerekir. Mobilyaları çizmeyecek uygun paketleme malzemeleri kullanılmalıdır. Mobilyalar taşınırken çarpmamak ve düşürmemek için ayrı bir özen gösterilmelidir. Zira küçük darbelerde bile çabuk kırılabilir ve çizilebilen özelliktedir. Mobilyalar sökülüp yeni yerinde monte edilirken mobilya işini bilen bir kişi tarafından yapılmalıdır. Adana Evden eve nakliyat sektöründe kurumsal çalışmalar yapan profesyonel bir firma ile taşındığınızda mobilyalarınız özenli ve dikkatli bir şekilde yeni yerine götürülüp kurulumları yapılacaktır. Üstelik sigortalı taşıma sistemi ile mobilyalarınız tam değerinde sigorta yapılarak taşınacaktır. Sigorta da şu şekil devreye girer araç yanar devrilir sigorta bu şekil devreye girer. Öbür türlü eşya sigortası kolay kolay kimse vermez.

Adana Şahin Ekspres Ev Taşıma 0 Yorum
Tufanbeyli Nakliyat

Tufanbeyli Evden Eve Nakliyat

Adana İlçesine Bağlı Tufanbeyli 17.667 kişidir. Sürekli gelişen bu ilçede inşaat sektörü hızla büyümekte ve gelişmektedir. Bu yüzden yeni yapılan evlere taşınma için Ciddi bir Tufanbeyli evden eve nakliyat firmasına ihtiyaç olduğunu düşündük. Şu an için ev taşıma için profesyonel bir firma bulunmamakta. Ancak biz Adana Şahin Ekspres olarak haftanın belirli günlerinde Tufanbeyli şehir içi evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Tufanbeyli Evden Eve Taşımacılık

Biz Adana evden eve nakliyat hizmetimizi nasıl yönetiyorsak,Tufanbeyli evden eve nakliyat hizmetimiz de aynen o şekilde icra ediliyor. Tufanbeyli taşıma şirketleri için paketleme,mobilya montaj,beyaz eşya montaj gibi işleri tek firmayız. Mutfak toplama.profesyonel eşya ambalajlama gibi işlerinizi itina ile yapıyoruz.

Tufanbeyli şehirler arası evden eve nakliyat için Türkiye’nin her köşesine eşya transferi yapıyoruz. Adana Sarıçam evden eve nakliyat firması olarak da size en yakın firma olarak hizmet veriyoruz. Ev eşyası taşımak ciddi bir iştir. Taşınan insanlar genelde eşyalarına zarar gelmesinde korkar. Firmamızın kalifiye eleman ekibi ile hiç bir sorun yaşamadan taşınacağınızı garanti ederiz. Detaylı ekspertiz hizmetimiz sayesinde kusursuz taşıma planları oluşturuyor ve taşınma işinizi yarım güne sorunsuz hallediyoruz.

Tufanbeyli evden eve nakliyat ve taşımacılık için çok yüksek katlarda asansör kullanıyoruz. Tufanbeyli asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz 21 katlı asansörümüz ile yapılmaktadır. Tufanbeyli nakliye şirketleri içinde asansör ile çalışan tek firma Adana Şahin Ekspres tir. Asansör kullanımı ile eşyalarınız hem zarar görmez hemde zamandan tasarruf ile çarçabuk taşınır. Tufanbeyli evden eve nakliyat firması aradığınızda bize ulaşın. Size en uygun günü belirleyelim ve taşıma planı oluşturalım.

Tufanbeyli Nakliyat
Tufanbeyli evden eve nakliyat şirketi

Tufanbeyli  Evden Eve En Ucuz Nakliyat Firması

Şahin  Nakliyat, Tufanbeyli ’de en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti vermeye çalışan firmalardan bir tanesidir. Firmamız, kurulduğu günden bu yana her zaman çağın ötesinde bir çalışma anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda adım atarak, sektörün önemli firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Adana’da de hizmet veren Tufanbeyli  Nakliyat,  Adana evden eve nakliyat hizmeti sırasında en kaliteli taşımacılığı en uygun fiyatlarla yapma prensibi ile hareket etmektedir.

Bu doğrultuda da hizmet verdiğimiz her müşterimize aynı özen ve kalite anlayışı çerçevesinde yaklaşıyoruz. Tufanbeyli en gözde yerlerinden birinde hizmet almak isteyen vatandaşlarımıza yalnızca evden eve nakliyat sektörü için değil, bunun yanı sıra ofis taşımacılığı ve depolama alanlarında da hizmet vermekteyiz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi amaç edinen Tufanbeyli  Nakliyat, siz değerli müşterilerinin görüş ve önerilerine her daim açık bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

Tufanbeyli Evden Eve Nakliyeciler

Tufanbeyli evden eve nakliyeciler boşuna aramayın o bölgede düzenli çalışan bir nakliyeci bulmanız zor. Ekip arkadaşlarımızı da sektörün profesyonel isimlerinden seçerek, müşterilerimizin en kaliteli ve üst standartlarda taşıma deneyimi elde etmesini amaçlayarak sizlere hizmet vermekteyiz.Aynı zamanda Tufanbeyli ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimize yönelik de paketlemeli taşıma hizmeti vermekteyiz. Bizden depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin eşyaları için de paketleme hizmetimi vardır.

Tufanbeyli  Asansörlü Eşya Taşıma Şirketi

Tufanbeyli Asansörlü eşya taşıma hizmeti, Şahin Nakliyat’ın müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Eğer eviniz yüksek bir katta bulunuyorsa, daha kolay ve hızlı bir çözüm olan asansörlü eşya taşıma ile ev eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz. Sadece ev eşyaları için değil, ofis eşyaları için de asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz. İsterseniz  Tufanbeyli evden eve nakliyat hizmeti aldığınız zaman da asansörlü evden eve nakliyat hizmeti verebiliriz. Bunun için evinizin uygun yükseklikte ve uygun yapıda olması gerekir. Müşteri memnuniyeti her zaman bizim önceliğimizdir. Bizimle iletişime geçerek evinizin asansörlü taşımacılık hizmeti için uygun olup olmadığıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana Şahin Ekspres İlçeler 0 Yorum

Adana Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Adana Evden Eve Nakliyat İçin Tavsiyeler

1-) Nakliye gününe iki hafta varken süreci başlatın. Başta bir taşınma planı yapın. Plan nasıl yapılır diye bir tecrübeniz yoksa bizde hazır yapılmışı var. Ona bakarak kendi planınızı yapabilirsiniz. Linke tıklayın gerisi kolay.

2-) Adana Evden eve nakliyat tavsiye  için neler yapılması gerektiği hakkında biraz araştırma yapın. İnternette bir miktar zaman geçirin ve yaşanılan olumlu ve olumsuz deneyimleri öğrenmeye çalışın.

3-) İnternet ortamında sizin evinizi taşımaya talip inanılmaz sayıda firmanın hazır beklediğiniz göreceksiniz. Sakın coşkuya gelmeyin. Yani ilk görüştüğünüz firmaya takılıp kalmayın. Farklı seçenekleriniz olsun.

4-) Değişik seçenekleriniz var. Bu seçeneklere birlikte bakalım. İnternet ortamında evden eve nakliyat platformları var. Şahin ekspres bu tür bir platformdur. Bu platformlarda biraz zaman geçirin. Verdikleri hizmeti anlamaya çalışın ve sizin için değerli olup olmadığına karar verin. Bu platformların birkaç iddiası var.

    A-) Biz firmaları baştan elemeye tabi tuttuğumuz için kötü taşınma riskini azaltıyoruz,

B-) Firmaları müşteri yorum ve reytingleri ile denetim altında tuttuğumuz için firmalar oyundan düşmemek için mecburen iyi hizmet vermek zorunda hissediyorlar,

C-) Firmaların müşteriye eyvallahı yok, ömründe bir defa karşılaşacak buna karşılık platformdan her gün iş almak zorunda olduğu için evden eve nakliyat platformunun hizmet standartlarını uygulamak zorunda,

D-) Evden eve nakliyat platformundaki müşteri temsilcileri işi sizinle birlikte takip ediyor. Sizi süreç hakkında bilgilendiriyor ve firmaları denetliyor.

E-) Firmalar birbirinden habersiz olarak işinize teklif verdikleri için, evden eve nakliyat fiyatlarında rekabet oluşuyor.
Burada sayılan iddialar size mantıklı geliyorsa evden eve nakliyat platformlarından hizmet alabilirsiniz.

5-) Ev eşyanızın büyüklüğünü tahmin etmeye çalışın. Evlerin büyüklüğü genellikle 1+1, 2+1,3+1 … şeklinde ifade edilmektedir. Yapacağınız en büyük hatalardan biri uygun fiyat almak için evi olduğundan küçük olduğunu söylemenizdir. Siz evin küçük olduğunu söylerseniz, taşınma günü kapınızda küçük bir kamyon ile göz göze gelirsiniz. Eşyalarınız sığmaz. Birinci adımda keyifsizlik su yüzüne vurur.

Adana Şahin Ekspres Ev Taşıma 0 Yorum