Adana Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Adana Evden Eve Nakliyat İçin Tavsiyeler

1-) Nakliye gününe iki hafta varken süreci başlatın. Başta bir taşınma planı yapın. Plan nasıl yapılır diye bir tecrübeniz yoksa bizde hazır yapılmışı var. Ona bakarak kendi planınızı yapabilirsiniz. Linke tıklayın gerisi kolay.

2-) Adana Evden eve nakliyat tavsiye  için neler yapılması gerektiği hakkında biraz araştırma yapın. İnternette bir miktar zaman geçirin ve yaşanılan olumlu ve olumsuz deneyimleri öğrenmeye çalışın.

3-) İnternet ortamında sizin evinizi taşımaya talip inanılmaz sayıda firmanın hazır beklediğiniz göreceksiniz. Sakın coşkuya gelmeyin. Yani ilk görüştüğünüz firmaya takılıp kalmayın. Farklı seçenekleriniz olsun.

4-) Değişik seçenekleriniz var. Bu seçeneklere birlikte bakalım. İnternet ortamında evden eve nakliyat platformları var. Şahin ekspres bu tür bir platformdur. Bu platformlarda biraz zaman geçirin. Verdikleri hizmeti anlamaya çalışın ve sizin için değerli olup olmadığına karar verin. Bu platformların birkaç iddiası var.

    A-) Biz firmaları baştan elemeye tabi tuttuğumuz için kötü taşınma riskini azaltıyoruz,

B-) Firmaları müşteri yorum ve reytingleri ile denetim altında tuttuğumuz için firmalar oyundan düşmemek için mecburen iyi hizmet vermek zorunda hissediyorlar,

C-) Firmaların müşteriye eyvallahı yok, ömründe bir defa karşılaşacak buna karşılık platformdan her gün iş almak zorunda olduğu için evden eve nakliyat platformunun hizmet standartlarını uygulamak zorunda,

D-) Evden eve nakliyat platformundaki müşteri temsilcileri işi sizinle birlikte takip ediyor. Sizi süreç hakkında bilgilendiriyor ve firmaları denetliyor.

E-) Firmalar birbirinden habersiz olarak işinize teklif verdikleri için, evden eve nakliyat fiyatlarında rekabet oluşuyor.
Burada sayılan iddialar size mantıklı geliyorsa evden eve nakliyat platformlarından hizmet alabilirsiniz.

5-) Ev eşyanızın büyüklüğünü tahmin etmeye çalışın. Evlerin büyüklüğü genellikle 1+1, 2+1,3+1 … şeklinde ifade edilmektedir. Yapacağınız en büyük hatalardan biri uygun fiyat almak için evi olduğundan küçük olduğunu söylemenizdir. Siz evin küçük olduğunu söylerseniz, taşınma günü kapınızda küçük bir kamyon ile göz göze gelirsiniz. Eşyalarınız sığmaz. Birinci adımda keyifsizlik su yüzüne vurur.

Adana Şahin Ekspres Ev Taşıma 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir