Mobilyaların Taşınması

Evden eve taşınmada en çok dikkat edilmesi gereken eşyalardan biri de mobilya dır. Zira ahşap ürünler olan mobilyalar çabuk yıpranıp kırılabilen ve çizilebilen eşyalardır. Mobilyaların hasar görmemesi ve çizilmemesi için çok iyi bir ambalaj malzemesi ile özenle paketlenmesi gerekir. Özellikle lake yüzeye sahip mobilyalar dikkatle çizmeyecek malzeme ile sarılması gerekir. Eğer paketleme ürünü doğru seçilmezse taşınma esnasında ambalajda mobilyayı çizebilir. Mobilyaların çabuk kırılabilecek köşe kısımları daha kalın ve dayanıklı bir malzeme ile sarılmalıdır. Eğer işinde uzman profesyonel bir evden eve nakliye firması ile taşınırsanız mobilyalarınız özenle sarılarak güvenli bir şekilde taşınacaktır.  Mobilyalar taşımada çizilmesin ve özel paketleme ürünleri kullanılarak ambalajlanmalı ve eşyalarınızın zarar görmesi önlenecektir.

Mobilyalar Nasıl Paketlenmeli

Günümüzden bir yerden başka bir yere taşınma evden eve taşıma firmaları ile yapılıyor. Bu firmalar içerisinde kurumsal nakliye çalışma yapan işinde uzman tecrübeli olan nakliye firmaları mobilyaları büyük bir özenle en doğru paketleme malzemesi ile sarıp taşıyacaktır. Mobilya paketleme malzemesi olarak genellikle yumuşak battaniye veya kumaş tarzı malzemeler kullanılır. Zira patpat naylon türevli ambalajlar taşınma sırasında mobilyaları koruyamaz. Mobilya paketlemede sarılan kumaş ya da battaniye üzerine ip sarılarak kuvvetlice bağlanır. Bant gibi yapıştırıcı maddeler mobilyanın dokusuna zarar vereceğinden kullanılmaz. Evden eve taşıma işinde uzman profesyonel bir firma mobilyalara zarar vermeyecek en iyi malzeme ile paketleme yaparak özenle taşıyacaktır.

 Mobilyaların Zarar Görmemesi İçin Yapılması Gerekenler

Evden eve taşınma esnasında mobilyaların zarar görmemesi için özenle paketlenmesi ve sarılması gerekir. Mobilyaları çizmeyecek uygun paketleme malzemeleri kullanılmalıdır. Mobilyalar taşınırken çarpmamak ve düşürmemek için ayrı bir özen gösterilmelidir. Zira küçük darbelerde bile çabuk kırılabilir ve çizilebilen özelliktedir. Mobilyalar sökülüp yeni yerinde monte edilirken mobilya işini bilen bir kişi tarafından yapılmalıdır. Adana Evden eve nakliyat sektöründe kurumsal çalışmalar yapan profesyonel bir firma ile taşındığınızda mobilyalarınız özenli ve dikkatli bir şekilde yeni yerine götürülüp kurulumları yapılacaktır. Üstelik sigortalı taşıma sistemi ile mobilyalarınız tam değerinde sigorta yapılarak taşınacaktır. Sigorta da şu şekil devreye girer araç yanar devrilir sigorta bu şekil devreye girer. Öbür türlü eşya sigortası kolay kolay kimse vermez.

Adana Şahin Ekspres Ev Taşıma 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir